| Girl0008 a întrebat:

Este bine sa fii lesbiana? Ce ar crede lumea din jur despre tine daca ar afla? Dau FUNDITAAAA!

Răspuns Câştigător
| InjectabilTerror a răspuns:

Sincer, nu inteleg de ce nu. Daca baietii sunt porci (scuze expresia ) laughing. Nu sp k ar fi bine dar nici rau. E viata ta, faci ce vrei. Nu esti singura dp planeta si nici ultima. Nu cred ca e cv anormalwinking. Anormal e sa ascunzi lucrul asta. Trebuie sa fi mandra de ceea ce esti si sa nu te ascunzi. Lumea stie doar sa barfeasca. Nu trebuie sa pui la suflet. Baftaa; x

11 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Eu consider ca-i o. bola, nu ceva normal!

| Sabyynna a răspuns:

Dar e ceva rau cand un baiat e gay? Orientarea ti-o alegi tu si nu e nimic gresit in asta. Eu nu am inteles niciodata de ce o fata lesbiana e vazuta mai rau ca un baiat gay.

| aurora50scumpika a răspuns:

Scuze,dar nu e bine, unii chair isi bat joc de astfel de persoane. daca te afli in acesta postura incearca sa iti revi.baietii sunt mult mai buni pentru o fata.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Dar ce conteaza ce spune lumea?
Si de ce ar trebui sa dai vestea aceasta lumii?

| FesCuDungi a răspuns:

Fiecare isi alege singur orientarea sexualawinking daca tie ti se pare normal, atunci de ce sa nu o faci? nu trebuie sa asculti de gura lumii, mergi mai departe si fi asa cum vrei tu sa fi!

| Denisa444 a răspuns:

Evident ca nu.i bine! si faza cu sa fii mandru de ceea ce esti sau ceea ce faci e o vrajeala. E ca si cm faci o prostie si esti mandru de ea...inseamna mai mult sa te autosugestionezi intr.o greseala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea gaseste subiect de barfa oricat de perfecta ai fi tu asa ca cel mai bine e sa te gandesti tu daca te-ar deranja sa te barfeasca in legatura cu asta sau nu. oricum eu nu judec in nici un fel pe cei care aleg sa fie gay, dar consider ca mai tarziu, cand vei vrea sa-ti faci o familie, vei intampina ceva probleme in legatura cu asta. numai bine!

| lolyanna a răspuns:

O prietena buna de-a mea este lezbi si nu o pot condamna pentru asta, nu sunt intru totul de acord cu ea dar sincer ea alege si nu este treaba mea ce face.Fiecare are dreptul sa aleaga orientarea, dar sunt multe persoane care judeca si considera asta ciudat.Ar fi mai bine ca lumea sa nu afle pentru ca pot fi rautaciosi.Dar asta poate fi doar temporar, adica daca tu esti cea in cauza, poti sa iti schimbi parerea si sa iti placa din nou baietii.happy

| stifler a răspuns:

Eu as vrea 2 bi...sa am cu mine ciar acumlaughing

| Sabrina099 a răspuns:

Lumea nu intelege ca a fi gay nu e o decizie, pur si simplu te nasti asa, toate studiile facute demonstreaza asta si cei ce zic ca e o alegere sunt prosti, ei nu stiu cum ne simtim noi, cred ca asta acopera tot!

| pinpointer a răspuns:

Cred ca este un lucru rau in primul rand este imora barbatul si femeia au fost facuti sa traiasca impreuna orice alceva in afara de asta inseamna degeneratie