| InYourDreams a întrebat:

Cum pot afla cate minute mai am? P.S.: Am abonament pe Orange. Funditaaaa :*

Răspuns Câştigător
| bmerry a răspuns:

Pentru abonament suni la 415, pentru cartela la 333. Pace!happy

6 răspunsuri:
| baifrate a răspuns:

333?, *133#?

| TooCloseToTheEdge a răspuns:

*115#

| LiazAdrian a răspuns:

*123#

| Bogdanღ a răspuns:

Trebuie sa suni la 415 si iti da un sms imediat dupa ce ai sunat si acolo iti scrie in ziua x ai avut x minute nationale x internationale x mb net x cost suplimentar etc tongue Funda?love struck

| AlexSuperman a răspuns:

Suna la 333

| valiusha a răspuns:

Prieteni unde pot gasi parte a doua a cintecului,, da cruz- povestea unui suflet''