| Andrei199114 a întrebat:

Este bine sa te masturbezi? Si daca da, de ce? Am auzit ca nu este binehee hee

9 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Este bine sa o faci, dar nu mai mult de 3-4 ori pe saptamana...

| noob a răspuns:

Pai tu cand te masturbezi, iti place? Daca iti place inseamna ca e bine.

| h3r a răspuns:

Ai prietenă? Dacă n-ai ce mai rămâne de făcut?

Te-ai prins tu.

| Oana92 a răspuns:

Daca nu exagerezi nu patesti nimic rau. De bine e ca iti cunosti corpul, descarci tensiunea sexuala si cu anumite tehnici poti preveni si vindeca ejacularea precocee si iti poti pastra potenta pana la o varsta inaintata.

| grab a răspuns:

E bine cand te arde rau si nu mai poti.
Decat sa stai cu ele umflate mai bine te descarci.

| greyhound a răspuns:

Nu e bine sa o freci excesiv, in rest e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe forum uri unde se discuta doar despre asta. Aici nu vei primi un sfat coernet fiecare isi spune opinia. De la prea multa munca manala ai sansa sa ti curbezi jucaria, ejaculare precoce, dependenta de autosatisfacere. Asa ca, intra pe site uri unde numai despre asta se vb +sfaturi. Succes.

| Morphines a răspuns:

Din contră, este eficient, dar mult prea des folosită metoda autosatisfacerii îți va dăuna în timp.

| kzd a răspuns:

De cateva ori nu stirca, nu ai ce sa patesti. Dar nu de 3 ori pe zi laughing. o zi buna! pace!