| anonim_4396 a întrebat:

Este ca toate fetele astea care isi fac poze din ce in ce mai sexy si si le pun pe Facebook nu vor decat sex dar nu stiu cum s-o spuna altfel ca sa nu fie batator la ochi asa ca se exprima prin poze?hee hee

9 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Nuuu, in nici un caz daca ar face asta ar cauta alte site-uri bazate doar pe sex! Au ce sa arate, sunt frumoase deosebite, delicate iar noi le iubim si apreciem pentru asta! Ce ne-am face fara ele?

| Arthur a răspuns:

Ar fi foarte greu să-şi găsească şi să-şi fotografieze creierul.

| Supps a răspuns:

Un "Te iubesc" in viata reala valoreaza mult mai mult decat 1000 de likes pe FB

| ℓίίίgнт a răspuns:

NU happy...dar cui i-ar place sa aiba pozitie de scandura in poze? Tie ti-ar place sa vezi asa ceva? Daca ai cu ce.de ce nu? happy In plus. pozitiile sunt doar pentru impresia altora.si pentru like`uri.sure laughing Sper ca te-am mai "limpezit".Bye tongue

| Nov a răspuns:

Duc lipsa de Like'uri.

| laury4ever a răspuns:

Hmmm.nu neaparathappy probabil doar vor sa iasa in evidenta, sa vada lumea cat de superbe sunt, ce bine arata si cat de pitipoance pot fihappy nu cred ca e vb deaparat de sex.

| Gdeni a răspuns:

Nu neaparat. vor doar sa fie sexy sa vada lumea ca au si ele ce arata laughing

| IMHERETOHELP a răspuns:

Nu neaparat.Cazul difera de la fata la fata.Altele asa sunt obisnuite.Nu toate femeile sunt la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indirect da. E vorba despre instincul acela feminin de a atrage masculii. Unele nu prea il controleaza si fac tot ce le sta in putinta pentru a atinge acest scop. Altele vor de 100 de ori confirmarea ca sunt frumoase, superbe. Vor sa tarneasca invidia fetelor cu un fizic mai putin inzestrat de mama natura. In afara de fizic, nu au mai nimic de oferit, asteapta doar sa primeascatongue