| BanNalL a întrebat:

Urasc fetele fitoase care toata ziua nu stiu decat sa puna pe facebook poze cu botic, cu 10kg de fard pe fata si alte "specimene" din astea, voi ce nu puteti suporta la o persoana?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cele care barfesc de plictiseala, care isi tradeaza prietenii pentru niste persoane populare, cele care iti iau toata mana cand le oferi un deget. A si cele care critica fara sa cunoasca.

| BanNalL explică (pentru AtateaConditii):

Parca am avea acelasi creier laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Urasc prostia in general.

| Maxim96 a răspuns:

Barfeala si invidia...

| BanNalL explică:

Probabil ca tea-i simtit altfel nu imi explic rostul comentariului acesta... fara suparare, dar eu am intrebat asta din cauza faptului ca sunt satul de toate "piti" dupa Facebook, si am vrut sa vad si eu ce parere aveti fiecare!