| Ciprian964335345 a întrebat:

Este ceva in neregula cu mine daca imi plac baietii?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te faci de ras

| RoCkKiD a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Poate esti bisexual, cum adica isi plac?

| Ciprian964335345 explică (pentru RAY):

Daca as avea de ales intre o fata sexy si un baiat nu as alege fata, nici nu m-as uita la ea poate doar putin dar in mod cert as alege baiatul la asta m-am referit

| RAY a răspuns (pentru Ciprian964335345):

Te inteleg, atunci esti gay, ce e rau in asta?

| Ciprian964335345 explică (pentru RAY):

Din punctul meu de vedere nu este nimic rau dar prietenii mei mai ales cei de sex masculin si lumea in general se cam feresc de mine tocmai din cauza ca sunt gay ma evita cu alte cuvinte

| RAY a răspuns (pentru Ciprian964335345):

Alegeti mai bine prieteni

| Ciprian964335345 explică (pentru RAY):

La inceput erau ok, de treaba dar de cand au aflat s-au cam distantat de mine.

| dannyel86 a răspuns (pentru RAY):

Daca se accepta pe sine, cu siguranta va intalni si heterosexuali care sa nu il evite. Dar asta se intampla cel mai des cand ai prieteni care iti inteleg orientarea si nu te considera un ciudat. Abia atunci observi si cine iti este cu adevarat prieten.

| RAY a răspuns (pentru Ciprian964335345):

Atunci nu au fost prieteni cu adevarat

| LoveSleep a răspuns:

Nu, nici vorbă.

| dannyel86 a răspuns:

Pentru mentalitati romanesti, da, e in neregula. E cel mai mare pacat crestin, e anormal, esti bolnav, un adevarat monstru, etc (intreaba-i pe romani si iti dau ei mai multe calificative). Pentru persoane cu mintea deschisa, esti un om ca oricare altul, care are o alta orientare sexuala si care trebuie sa se intrebe daca e ceva trecator, o curiozitate sau daca intr-adevar simti o atractie pentru acelasi sex. Experimenteaza cu ambele sexe, la momentul potrivit, si abia atunci ai putea afla un raspuns. Poate fi doar ceva temporar... happy

| Oana92 a răspuns:

Probabil esti homosexual sau bisexual. Cat de gresit este asta depinde de felul in care te face sa te simti acest gand. Inainte ca altii sa te accepte e nevoie sa te accepti tu asa cum esti happy

| mont a răspuns:

Cu siguranta da, sper ca e doar o gluma sau doar ti se pare.

| Madesz a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. Nu te judecam. Nu e nimic anormal sa fii gay...

| Misfits a răspuns:

Din punct de vedere religios (o mizerie de punct de vedere) da, e ceva in neregula.
Din punctul meu de vedere nu neaparat, e ok ce faci tu, atata timp cat nu i afectezi pe altii cu asta.

| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite cand eram in gimnaziu amveam un prieten sergiu si-o imi placea mult sa stau cu el da dupa aia m-am gandit cum ar fi sa stii sa fim gen impreuna ca si cum cu o fata dar mi-a trecut si e ok acum inca suntem prieteni uite nu stiu daca te-am ajutat sau ceva da sper ca da o seara faina nu cred ca e o problema

| AnnGiinger a răspuns:

Vrei sa fim prieteni? laughing