| Salamalecum a întrebat:

Este cineva care a facut interventie de marire/ingrosare a penisului? Daca da, as fi recunoscator sa mi oferiti cateva detalii. Mersi anticipat

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Da, caută clinici. O să vezi cât costă. E cel mai bun mod de a-ți băga la propriu p*** în ei de bani. laughing... sau invers.

| Necunoscut112 a răspuns:

Caută pe net clinici care fac asta şi vei găsi acolo descrierea procedurii şi preţurile practicate.

| cyupaku a răspuns:

Ce ti-a dat natura cu asta vei ramane

| Dragos_Grigore_1994 a răspuns:

Easy,da timpul inapoi si fa-l cumva pe tactu sa devina nigga!