| Mihaelaa98 a întrebat:

E normal ca actuala lui iubita sa ma considere pe mine draguta ( fosta lui )? Adica pana la urma eu cand imi faceam un prieten nu prea imi convenea fosta lui. Si mai ales ca nu are nimic impotriva ca am ramas in grup cu totii.ce parere aveti despre asta? Credeti ca intr-un grup de prieteni poate exista o fosta dar si o actuala a unui baiat?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori face asta sa nu arate c-o deranjeaza ori chiar au terminat in conditii amiabile si nu are nimic cu tine si daca e a 2-a varianta o respect.

| FaraNumePls a răspuns:

Voia să pară drăguță

| Mihaelaa98 explică (pentru FaraNumePls):

Eu nu cred, a fost de acord ca eu sa ma intalnesc cu el, doar noi doi

| funnnyman32 a răspuns:

Hello. Poate exist, dar de multe ori depinde și ce legătură a fost intre fiecare, în fine acum nimănui nu prea ii convine să aibă tangențe cu fostul\fosta indiferent că e băiat sau fată. Se poate să existe dar trebuie să fi sigură că între ei nu va mai fi nimic niciodată, să te convingi și eu vreau să mă conving de multe lucruri

| sara29 a răspuns:

Poate e ea naiba, sau are incredere mare in prietenul ei.