| Sara2 a întrebat:

Este de condamnat faptul ca am tentinte bisexuale? imi doresc demult o experienta cu o fata dar nu am curajul sa marturisesc nimanui, aseara pe un site a intrat o tipa mi-a vazut pozele si ea avea poze arata super bine, dar am refuzat-o de teama sa nu fie cineva cunoscut si sa faca misto, imi doresc mult dar am temeri de gura lumii, ce sa fac? (deci nu lesby ci doar bi)

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O consiliere psihologică te va ajuta să înţelegi ce vrei mai exact!
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

M-am temut si eu de asa ceva, dar am vazut videoclipul cu lady gaga si m-am lamurit, nu ma atrag baietii frumosi. laughing
Hmm, dar poate imi plac altii mai putin frumosi, la asta nu m-am gandit. straight face

| TąNyą a răspuns:

...Nu e chiar ceva normal, dar asta dacă-ţi plac fetele şi băieţii...

FantaSZy.

| Zady a răspuns:

Nu ai nicio problema.singura chestie este curiozitatea, din cauza ca ai tot auzit povesti de la alte fete sau ai citit pe internet sau poate ai vazut vreun film, esti pur si simplu curioasa, vrei neaparat sa incerci nu e nimic rau in asta, dar pentru asa ceva in primul rand trebuie sa o faci cu o fata extrem de incredere, spune-i unei prietene in care ai incredere foarte multa ca un fel de gluma intr-un subiect de genul ca nu ii place cum arata sau ceva de genul:fata taci din gura ca mie imi place cum arati as fi in stare sa fac dragoste cu tine". cine stie poate ai noroc. dar sa ai grija sa fie spusa ca o gluma neaparat

| Miauti a răspuns:

Nu e nimic! orice experienta e bine venita.

Răspuns utilizator avertizat
| paramore a răspuns:

Mai bine iy spui ca vrei sa va intalniti doar ca amice, nu te arati interesata la propunerile ei...si dk nu e candva cunoscut incearca, de ce nuoh go onnu e nimic rau sa ai fantezii, si e super ok dk le poti satisface

| WickedBoy a răspuns:

E alegerea ta. Faptul ca vrei o experienta cu o fata nu inseamna neaparat ca esti bi. Poate vrei din cauza ca esti curioasa. Dar depinde si ce varsta ai.Eu nu tias recomanda sa faci asa ceva daca nu ai o anumita varsta(peste 20 de ani) deoarece parintii tai ar putea sa inteleaga gresit. Si ai spus ca doresti nu ca ai avut deci nu stii daca esti sau nu bi.Pentru mai multe chestii da PM sa vb in privat:d

| vasiledumitru a răspuns:

Si nu crezi ca lumea are dreptate, crezi ca e bine sa fi bisexuala.
Nici macar animalele nu-s bisexuale. Nu ai pic de respect fata de tine ca fata. Astea toate aceste ganduri is de la cel rau, nu le asculta, si nu fii bisexuala, daca vei fi bisexuala poate un timp vei fi fericita, dar apoi dupa ce va trece dorinta rau vei suferi.

| MsGringer a răspuns:

Pai cred ca de asta nici nu te suporta maica`ta si te face in toate felurile.curva,panarama
poate chiar esti!

| MsGringer a răspuns:

Si da este de condamnat!
Dumnezeu spune ca cine face acest lucru o sa arda in flacarile iadului.
poate acum nu o sa iei seama cuvintele astea dar dumnezeu o sa aiba grija de tine.
poate sa ti se intample un accident dmne fereste si sa-ti rupi un picior sau o mana
si o sa vezi tu atunci tendinte bisexuale!

| RoCkKiD a răspuns:

Cui ii pasa ce e normal... fa ce iti place, daca te simit bine in compania unei fete. go ahead!

| cosminbacau a răspuns:

Fa ce iti spune constiinta. Numai sa nu regreti dupa. Cel mai bine incearca sa gasesti pe cineva care isi doreste acelasi lucru si luati-o cu incetul. Apoi vezi daca iti place sau e doar o faza (acum depinde si ce varsta ai) a adolescentei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa te cunosc, si eu cred ca sunt bi si as vrea sa incerc, ce zici nu ai vrea sa ne cunoastem mai bine? myha din iasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.ma numesc Ank, am 21 ani si sincer as vrea sa ne cunoastem.Astept un semn, daca vrei da add, id meu este ank9019

| yonwzza a răspuns:

Eu cred ca treci printr-un moment greu... fa-ti ordine in ganduri

| andrutza12 a răspuns:

Nu stiu mai informeazate pe net!