| pipluup a întrebat:

Este frumos ca unei fete sa se vada sfarcurile prin bluza sau nu?

Răspuns Câştigător
| amPH a răspuns:

Doar pe florarese le vezi asa...

17 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Pentru fete nu, pentru centuriste probabil.

| Purec a răspuns:

Pentru cine se uita la sfarcurile fetelor de pe strada este foarte frumos. Pentru altii poate sa fie ceva urat. Pe mine insa, sa fiu sincer ma doare in... spate de sfarcurile vazute prin bluza.Pur si simplu nu ma intereseaza si nici nu ma uit sa vad happy

| Bangarang a răspuns (pentru Purec):

Esti pe invers?

| Purec a răspuns (pentru Bangarang):

"Esti pe invers?"

De unde ai dedus tu chestia asta? Pur si simplu nu ma intereseaza sfarcurile femeilor de pe strada. Daca nu am nicio treaba cu ea, ce dracu caut sa ma uit la sfarcurile ei?laughing

| Tmcn a răspuns:

Este indecent, şi chestii de genul ăsta fac cele care au nevoie de atenţie şi nu ştiu cum să o câştige decât expunându-şi sfârcurile. Mie mi se pare mai degrabă penibil, nu frumos.

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Pentru baieti da, pentru fete ba

| GeosBIOS a răspuns:

Frumos, in sensul de bun simt sau respectabil nu este. Placut pentru majoritatea barbatilor, cu siguranta.

| Azµre a răspuns:

Cel mai frumos :X
Da să fie și bluza umedă, și să mai țină și o acadea în mână...

| Alexakos a răspuns (pentru Azµre):

Hahahaha si niste ochelari dinaia "chinchi" fara lentile... tot ce trebuie. hahahaha

iar pentru pipluup. pentru ca am vorbit cu destule fete si femei subiectul acesta... multe se simt jenante. mai ales daca stau de vorba la usa (de la casa) cu straini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fata, vezi-ti ma de copilarie la 14 ani. O fi frumos, dar e frumos in intimitate cu iubitul(cand o sa ai mai multi ani). Pe strada numai panaramele apar cu sfarcurile expuse prin bluza.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pai nu este frumos. Partile intime ale corpuluri nu este bine sa se vada. daca s-ar vedea de ce s-ar mai numii "parti intime"?!

Cui li se vad inseamna ca aceea persoana nue ste educata..Nu e frumos sa se vada.

Succes

| cristi62 a răspuns:

Nuhappy o sa fie ceva de genul BItch^PLEASEbig grin.pa

| Ozdogan a răspuns:

Nu! Nu e frumos...Chiar ai vrea sa fii luata drept o panarama?straight face Poarta si tu un sutien sau o bustiera. E chiar jenant si indecent ca o domnisoara sa umble asa pe strada.

| MaxEnergyzed a răspuns:

Nu-mi place asta deloc...mie fetele care umbla asa ziua mi se par super bitches...*.*
Deci un NUUUUUUUU mare!

| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Daaaaaaa

| angel1797 a răspuns:

Eu consider ca NUUUU