| Kosy123 a întrebat:

Este la mine in clasa o fata de care imi place mult am vb cu ea si mi-a zis ca se mai gandeste in legatura cu o relatie! ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Raspuns nesincer: o sa se mai gandeasca la tine ca la o rezerva.
Raspuns SINCER: Nu... NEXT!

2 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Inseamna ca NU

| elly120 a răspuns:

Sunt fata si primesc des propuneri pentru relatii....si le spun ca mai ma gandesc...dar de fapt raspunsul era "nu"..am zis asta ca sa nu le frang inimile. Acum depinde de persoana happy Succes in continuare!