| alexandraaaaaaaaaaaahereeeeee a întrebat:

Hey happy. Ce inseamna daca un prieten din copilarie cu care am tinut legatura imi spune ca se gandeste la mine? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Hey:]... nu inseamna neaparat ca te place. dar poate fii o farama de afectiune. poate ii esti draga si te considera ca o sora... sau poate te place dar. ii e rusine sa iti zica,. vezi cum se mai comporta pe viitor

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca prietenia din copilarie, din punctul lui de vedere, a evoluat.Asteapta cumva raspunsul tau.Intreaba-l in ce sens se gandeste la tine si asta-l va obliga sa se dezvaluie.