| Pyskiss a întrebat:

Atunci cand o fata se uita la tine inseamna ca te place?adica eram in statie asteptam autobuzul si era o fata care se tot uita la mine. Frumoasa si se tot uita la mine mereu ,cand ma uitam si eu se uita atenta.dupa se intorcea iarasi se uita.si nu m-am gandit sa merg sa povestesc cu ea,dar ea nu e de unde is eu,adica e in alta zona,face naveta dar nu stiu ce clasa,e daca e la liceu,sa nu merg sa aiba vreo 20 ani.Se tot uita mereu,mda si ce sa fac,daca nu o sa o mai vad deloc? vreau sincer sa vb cu ea...ce pot sa fac...as vrea o relatie cu fata aia e draguta, si in plus m-ar ajuta sa scap de amintirile cu fosta, ce ziceti daca o mai vad!funda am mai pus odata intrebarea.da puteti sami intrati la intrebari,mai am intrebari. care nu am dat funda in legatura cu fosta pls winking

1 răspuns:
| MisteriuosGirl a răspuns:

Eu cred ca te-ai cam indragostit de ea! vad ca o placi mult, dar eu cred ca atunci cand o vezi, ai putea sa mergi sa vorbesti cu ea, asta daca o placi la fel de mult pe cum am dedus eu din ce ai zis! si acum ma dusc si la celelalte intrebari!