| Roxana110824 a întrebat:

Imi place de un baiat si el ma place pe mine. El vrea sa fim impreuna, dar eu nu prea. Adica eu sunt in clasa a 8, si ma gandesc ca nu o sa ma concentrez mai mult decat o fac de obicei pe invatat plus ca nici parintii nu cred ca ar fi de acord sa am o relatia. Ma considera prea mica pentru asta si pe deoparte si eu cred asta. Ce sa fac in legatura cu baiatul? Sa am.o relatie cu el sau doar sa vorbim si nimic mai mult? La ce varta credeti ca e potrivit sa am o relatie?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Doar sa vorbiti si nimic mai mult daca nu iti doresti o relatie, poti sa incepi o relatie si de la varsta asta, nu ai fi nici prima nici ultima

| 2Names a răspuns:

Cand vine dragostea n-ai ce face. Daca vrei sa fi cu el si il iubesti si parintii tai nu sunt de acord, fa-o pe ascuns.Cred ca intelegi ce vreau sa spun.
Poti sa incepi de la 14-15-16 ani o relatie daca stii sa o ti in picioare.De ce sa nu ai relatia aceea? Daca va iubiti...

| SookiexD a răspuns:

Imi place ca si tu vrei sa crezi ce zici... sigur nu o sa te concentrezi mai mult pe invatat cu tot cu el langa tinewinking cred ca este un impuls in + ca sa fi atenta la ore. Si parintii nu trebuie sa stie daca tu te vezi cu el sau nu. Bullshit!