| Ryname a întrebat:

Este legal ca minor sa cumperi dintr-un sex shop?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu. Sex shopul are intredictie.
De altfel scrie si pe usa, "pentru adulti doar" sau "peste 18 ani".

| mihai69 a răspuns:

Nu. Dar poți încerca online, nu te verifică nimeni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă si barbă te lasăwinking

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa intri online pe un sex shop si anume pe: https://kupoane.ro/store/erotic24/. Vei gasi tot ce ai tu nevoie si in plus de asta livrarea produselor este una foarte discreta sexshop easybox. Nu vei sta cu griji ca te vede lumea ce cumperi sau ca nu te lasa sa intri in magazin.

| t030r a răspuns:

E ilegal. La intrare in sex shop ar trebui sa va fie solicitat un act de identitate pentru a demonstra ca aveti peste 18 ani in cazul in care nu pareti a avea aceasta varsta.

| smekeruldinbacau123 a răspuns:

Depinde ce cumperi