| justinbiebersucks a întrebat:

E legal sa cumperi un bilet la loto daca esti minor? Dar daca nu ai buletin?

Răspuns Câştigător
| Stefanaaa a răspuns:

Poti cumpara dar sa nu il pui pe numele tau. Nu ai nevoie de buletin. Oricum daca il pui pe numele unui minor si castigi nu poti revendica premiul.trebuie sa fii majorwinking.

3 răspunsuri:
| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Eu am 16 ani si am cumparat bilete loto si chiar am revendicat un premiu...parca mi s`a cerut doar buletinul.happy

| madagascar a răspuns:

Jocurile de noroc sunt adresate celor peste 18 ani, deci nu poti mai ales ca nu poti revendica premiul

| CPR a răspuns:

Poti sa il cumperi iar in cazul in care castigi ceva trimiti o persoana majora sa ridice premiul.