| anonim_4396 a întrebat:

Ma deranjează ceva in zona anala, dar efectiv nu stiu ce e... adica cand ma uit nu am nimic acolo, cand stau jos sau intins pe pat nu mai simt absolut nimic.
Nu e o durere, doar ca ma deranjează si atat. ce fel de simptome sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Numai tu poti sti ce fel de simptome sunt si numai un medic poate pune un diagnostic corect.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil ai hemoroizi