| AndreiMarian12 a întrebat:

Este normal ca după 3 ejaculari in decursul a 2 ore, penisul sa intre in erectie mai greu si sa nu ma excit asa ușor?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e logic deja?

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal ar fi sa nu te mai masturbezi atat de mult, ca poti lesina sau murii. Este deja prea multa masturbare, uite ca si corpul tau se revolta.
Ia-o mai usor, ca ai doar 14-15 ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cam DA. De fapt ar fi o situatia ANORMALA cea in care nu s-ar intample asa. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Andreeush a răspuns:

Da.
Nu prea e normal să te masturbezi atât de mult, poți avea probleme cu erecția.

| Paul754880338 a răspuns:

Las-o mai usor, ca nu au intrat zilele in sac. Mai e si maine o zi.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Da,este normal dupa 3 ejaculari sa te exciti mai greu. E ca si cum ti-a trecut "pofta"

| boooooooooomoooo a răspuns:

Da mana nu ti a obosit gen?