| Danitz a întrebat:

Esti cu prietenul intr-un moment intim, fara sex, doar saruturi pasionale, pe gat, pe sani, chestii, pipait poate.Suna urat sorry. Oricum, cum se simte pentru o fata penisul in erectie? Adica fata e pe mine sa zicem, e normal, ma excit, ea simtind penisul in erectie. Ce senzatie e? Ma refer la o fata virgina.

Răspuns Câştigător
| duchamp a răspuns:

Intr-o seara am avut si eu asa un moment cu prietenul meu,am fost pe o banca undeva intr-un loc mai neiluminat,si ne-am sarutat asa pasioanl cu mangaieri,cum ai spus tu mai sus, a venit vremea sa ma canduca acasa, si i-am propus sa mergem, eu m-am ridicat prima de pe banca laughing. si face el catre mine laughing sa o las mai incet cu mersu!, ma uitam asa ciudat la el laughing, si l-am intrebat, ti-o amoriti picioru sau cei cu tine laughing. abia dupa 2 secunde mi-am dat seama ca e excitat. Ok, apoi m-a luat in brate de pe la spate, si m-a intrebat daca "o simt" a fost asa un moment tabu,parca ceva interzis,si totusi plin de emotii, pentru mine (sunt virgina), dar a fost destul de ok! mi-a placut tongue
sper ca te-am ajutat pup:*

5 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Poi la o fata virgina este o senzatie nu chiar placuta. depinde daca excitatia e mare fata nu o sa fie prea deranjata de penis.acum sa fim serios find virgina o va durea. pana se va akomoda.si se intampla mai rar sa ajunga si la orgasm cand se dezvirgineaza

| Lummy a răspuns:

Chiar daca stie sau nu care ar fi treaba, prima data ii va fi rusine sa ta atinga, sau sa se uite acolo...dar pe parcurs va intelege ca e normal (cu ajutorul tau).

| wzz a răspuns:

Simte ceva tare. cred.

| 5123fsda a răspuns:

Nu stiu sigur, poate ii place...winking

| AlexC_7935 a răspuns:

Incepe sa zica Tatal Nostru.(o sa creada ca ce ai tu acolo e un balaur si vrea sa o omoarea)rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floordoamine cu sa intrebi asa ceva in public.Cum dreacu sa se simta? Depinde de scula ta cat de mare/mica e, depinde de ia, difera de la individa la individa.In marea majoritatea si fata este excitata.