| beautfydenise a întrebat:

Este normal ca unui baiat de 20 de ani sa ii fie rusine sa se intalneasca cu o fata?

11 răspunsuri:
| anonimousgirl13 a răspuns:

Pai eu cred ca e normal, acuma depinde si de baiat, daca e mai timid, emotiv, dar nu numai din cauza asta poate sa-i fie rusine.

| RaulGamer28 a răspuns:

Da, da e normal

| Constantin112 a răspuns:

Hmm de 20 de ani zici nu prea ar trebui sa ii fie rusine doar in cazul in care cum a spus si emy13emy este emotiv sau are vreo problema minora de genul.dar in genral nu, nu ar trebui.

| presus a răspuns:

Eu zic ca nu-i normal sa-ti mai fie rusine de o fata la 20 de ani... parerea mea. Depinde de fata cum e ea. Sunt fete care te face sa pari timit in fata lor chiar daca nu esti. Sau esti asa mai emotiv. Sper ca te-am ajutat, funda?

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

E cam ciudat totusi la 20 de ani tu ar trebui sa fii expertu nu fata cu care esti impreuna(care de obicei e mai mica)nu?

| mhfeb a răspuns:

Da e normal

| Arkhasas a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns:

In ultima vreme ma intreb ce e normal si ce nu e si cum decidem noi asta, e viata ta de ce sasi fie rusine de ea

| sayWhaaat a răspuns:

Inseamna ca nu prea are viitor baiatul happy.

| LM10FCB a răspuns:

Da.

| DNSK a răspuns:

Da. e f introvertit. trebuie luat frumos si cu calm, cu rabdare, pana se obisnuieste cu fata si apoi merg ele de la sine. sunt fel de fel de oameni, coboare-te sau urca la nivelul fiecaruia daca vrei sa realizezi ceva