| Bâldâbâc22 a întrebat:

Este normal sa arat **** pe wapp daca mi se cere? Tin sa mentionez ca am penisul cam plin de bile dinacelea de au ceva alb in ele. Si este destul de mare, acum sa vad ce imi puteti raspunde, o fata vrea sa i.o arat dar peurma si ea mi.o arata. Bafta

7 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Tin minte cand intr-o zi, acum mult timp, unu care a patit ca tine s-a facut de ras in tot liceul, si-a facut unu cont fals si l-a convins pe fraier sa faca ce ai tu de gand sa faci si uite asa au ras toti de el, nu fi si tu ca fraierul ala laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu risca asa ceva, ca te filmeaza si mai tarziu in viata, poti fii santajat, mai ales daca vrei sa ajungi o persoana publica, cu functie importanta si pretinzi sa fii respectat si urmat.

| mihai69 a răspuns:

Aha... cineva face mișto de tine. Și nu, nu e normal. Mai ales dacă ai sub 18 ani, că e și ilegal!

| Satango a răspuns:

Ești sigur că e o tipă? laughing
Anyway, lasă naibii chestiile astea, nu avea încredere în necunoscuți. Poate te filmează și-ți creezi probleme.

| Roliii a răspuns:

Nu

| PsihologMariusIftimie a răspuns:

Exista riscuri aici si distractia nu este asa de mare cum ar putea sa para. Daca ai in vedere si planuri de viitor mai serioase, un astfel de material filmat te poate compromite. Poate ar fi mai util sa descoperi daca ai ceva in comun cu aceasta fata, in afara de interesul pentru sex.

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Ești sigur că nu-i un cont fake si vrea să se amuze pe seama ta?
Ori să te facă să trimiti poza respectivă si după să aș bată joc de tine de ce să expui partea intimă a corpului tău la vedere? Mi-se pare jalnic.
Vrei să vezi o chestie gen uite-te la un film porno.
O fată normala nu ti-ar cere si n-ar face asta, crede-mă.

Vezi ce faci si nu mai prinde incredere in oricine.