| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa ma indragostesc de sora prietenei mele?
Care este maritata si are doi copii. off ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| cosmin21 a răspuns:

Inseamna ca arata bine daca o placi si ea e trecuta prin 2 nasteri

8 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

E normal, dar nu`i sanatos.

Revino-ti!

| Castiel a răspuns:

Prietenei tale sau iubitei tale?-.-

| Honeybunny a răspuns:

Sa speram ca simti ceva de moment.poate simti asa pentru ca sti ca e gresit si interzis. daca crezi ca nu poti trece peste,indeparteaza'te de ea. probabil ea are familie si nu iti va raspunde la sentimente. daca crezi ca exista sanse minime ca ea sa simta acelasi lucru, impartaseste'i sentimentele. daca nu pare sa fie si ea atrasa de tine mai bine te dai la o parte, asa e cel mai bine pentru toata lumea.

| Daria a răspuns:

In dragoste nu vorbim nu "normal" sau "anormal." happy Inimii tale nu-o poti comanda sa iubeasca normal sau anormal. Iubesti cum crezi tu de cuviinta.

| Dakota a răspuns:

Fratee concentreaza te pe prietena ta nu pe alteel. are 2 copii. u cand ai scris asta te ai gandit un pic.
logic ca nu te bagi.
fa o pe prt fericita. daca ea te place e bine sunteti fericiti.happy

| demon a răspuns:

Se mai intampla eu zic sa uiti de ea mai ales daca se marita bafta big grin

| vivi85 a răspuns:

Da dupa cum au spus si ceilalti incearca sa nu te mai gandesti la ea pentru ca este maritata, are 2 copii si este pacat de copii sa le strici familia asa ca daca nu reusesti despartete de prietena u ca oricum in aceasta situatie oricum nu cred ca este fericita cu u.Scuze daca te-am suparat dar asta e parerea mea.

| Ludacriss a răspuns:

Sa-ti dai 2 palme si sa te gandesti doar la prietena ta
daca nu poti desparte-te de ea ca atunci vei fi atras tot mai mult de sora ei si poate faci o prostie