| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa nu ti se,, scoale" la 18 ani? adica am vrut sa fac sex cu prietena mea [prima data intre noi...]si desi a fost totul bine nu mi s-a...
Vreau sa mentionez ca nu am mai intretinut relatii sexuale de cateva luni bune.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal ca prima data cu o femeie emotiile sa te copleseasca. Nu trebuie sa te ingrijorezi, nu e nimic ingrozitor. daca te relaxezi, va fi mult mai bine si, dupa prima reusita, nu vei mai avea chiar nici o grija.

| tyana a răspuns:

Ai avut probabil un blocaj emotional. Tuturor li se intampla cel putin o data in viata! Incearca sa fii mai relaxat data viitoare si daca se intampla din nou atunci mergi la un urolog.Bafta!

| Pupily92 a răspuns:

Ori emotiile, ori poate nu te atrage ...nu te-ai excitat destul straight face

| SweetPrinces a răspuns:

E din cauza emotilor sau poate nu a stiut ea cum sa te excite

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Du`te la un control :-s

| Fllly a răspuns:

Era moartasmug

| vali_6207 a răspuns:

Pai daca nu ti se "scoala" du-te la un medic urolog, ai incercat sa te uiti la filme xxx nici atunci nu ti se scoala?

| kennyisdead a răspuns:

Probabil din cauza emotiilor, sa nu te ingrijorezi.
Si data viitoare nu te mai gandi deloc la asta, lasa-te 'purtat de val'.
Relaxeaza-te, si sa aveti incredere unul in altul
Multa bafta happy

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Cum o zis si '' girl '' smug

| loredanna a răspuns:

Vali urologu taie... ce treaba are vaka de unde beau oile pe apa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul ca nu ai avut o erectie cand ai incercat sa faci dragoste cu iubita ta, se poate datora si emotiilor, fiind pentru prima data cand faceati acest lucru.
Asta nu inseamna ca trebuie sa disperi, ci doar sa te concentrezi mai mult data viitoare si sa scapi de acele stari emotionale.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost si miiiccaaa, a fost si bolnaavaa... E pe fond psihologic draguta. Dupa atita masturbare e de asteptat sa-ti revii mai greu.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Preludiul este cheia. unul luuung smug