| nightelegance a întrebat:

Este o fata la mine in liceu foarte draguta tot timpu cand trece pe langa mine si o salut ma saluta si incepe sa zambeasca si se inroseste ma place nu? ea e cls a 9 eu a 11laughing

5 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

E si ea boboacabig grin.Si e clar ca te place.

| lolly a răspuns:

O place daca a zis ca e foarte `draguta`. E nou venita ia-o mai usor tu te-ai obisnuit deja... esti in clasa mare. Daca este genul de fata timida si se inroseste ai de muncit pana sa o cucerestihappy

| vladmR a răspuns:

Clar ca te place, dar intrebarea e, tu o placi?

| emabrumareanu29 a răspuns:

Te place.

| Jock3r99 a răspuns:

Dik la el laughing, sincer, cred ca ramai repetent la materia "dragoste", laughing. Normal ca te place, e logic... laughing