| urban01 a întrebat:

am o intrebare, si este vorba despre o fata happy eu cred ca fata aceasta ma place nu sunt singur dar uite de ce cred asta de cate ori ma vede se inroseste si incepe sa zambeasca si se uita fix la mine, e draguta mi.ar place sa o fac prietena mea dar vreau sa stiu ce credeti si vpoi in special fetele.

Răspuns Câştigător
| Jesss a răspuns:

Asa mi se intampla si mie sa fac cu baietii neintentionat cand imi plac, deci te place fratee happy, du-te tu si vorbeste cu ea, ar aprecia asta foarte mult, sa faci tu primul pas, fa-ti curaj ca sigur ii placi, cere-i numarul, id-ul, sa iesiti la un suc, vezi tu tongue

7 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Heii! Deci daca iti zambeste si se uita asa frumoss...dar cu toate astea cateodata se prefare ce nu ii pasa de tine dar tot zambeste. Daca se intampla asa te plk mult.Deci mai zambestei si tu si dai curaj sau intra cu ea in vb Sigur veti fi un cuplu frumy de unde esti ast mesaj

| Jigsaw a răspuns:

Ii place de tine.

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Da.Te place.Sau te placelaughing! IIntreabo daca vrea sa fie cu tine! Nu astepta sa vina moare la sac! Funda?

| Neworder a răspuns:

Vorbeste cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ii place de tine.Ce altceva am putea crede? E prea timida sa vina la tine si iti da de inteles ca te place.
Du-te si intreab-o ferm daca te place ori daca face misto.

| smileksmilek a răspuns:

Stii cel mai bine ce sa faci intreab-o direct daca te place mai apoi si daca ia tie iti place i propui intilnite