| Rooobi a întrebat:

Am si eu o problema. Am in clasa doua colege care cred ca ma plac. Una din ele se uita mai tot timpu la mine, uneori inainte sa incepem orele sunt cu baietii afara din clasa si trece cu prietenele ei pe langa mine ma saluta decat pe mine, si sincer chiar imi place de ea de ceva timp, dar din pacate are iubit si de ceva timp merge cu niste colege mai peste tot cluburi, baruri etc. Cealanta e genu de fata care sta in banca ei, si vorbeste cu mine dar mai rar poate ca e rusinoasa, totusi odata cand aveam niste probleme a venit la mine si a vrut sa ma ajute, dar i-am zis sa ma lase in pace ca ma descruc si singur, a da si nu are iubit.
Mai e putin si incepe scoala si sincer nu stiu ce sa fac. Pe una din ele o plac, dar are iubit, iar cealalta nu are iubit e draguta dar o vad decat ca pe o prietena. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Daca puteti si sa argumentati putin.

Răspuns Câştigător
| SajinKakarot a răspuns:

Pai eu ma gandesc sa o intrebi pe cea de care iti place cum e relatia dintre ea si iubitul ei, daca vrea sa se desp. incearca sa o impresionezi cu ceva ce stii tu ca ii place p.s. am scris de pe tel.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu chiar crezi ca esti la piata si nu stii ce sa alegi

Răspuns utilizator avertizat