| XxDinuxX a întrebat:

Este ok ca la varsta de 14 ani sa nu imi pot face prietena
Eu vreau dar ele nu vor

6 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Probabil este ceva din ceea ce le spui sau cum te comporti.Mai incearca. Si da, este normal, nu vei muri daca nu reusesti, mai ai destul timp pentru asta.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cam naspa sa nu te vrea nimeni. *First world problems*

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Nu exista nu vor, e de ajuns sa vrei tu

| asdfq a răspuns:

14 ani este varsta metamorfozarilor corporale
de obicei la varsta asta baietii arata pricajiti si firavi bla bla
o a treaca curand
lucreaza un pic la imaginea ta pana isi face treaba pubertatea

| anonim_4396 a răspuns (pentru asdfq):

De ce sa lucreze la imagine daca aspectul nu conteaza?
#ipocrita

| ShadedCanvas a răspuns:

"Eu vreau dar ele nu vor".
Pot doar sa iti multumesc ca mi-ai facut seara cu replica asta.
Daca tu la varsta asta consideri ca ai o problema, cine ma baga in categoria de esec pe mai multe planuri sociale?
Linisteste-te, prietene iti sunt colegele de clasa, iar o iubita nu reprezinta un accesoriu social care-l obti pe "vrute sau nevrute".