| Oral a întrebat:

Hei TPU daca sunt virgin si ma mastrubez in fiecare zi. O sa am de suferit in viitor ma gandeam cand o sa ajung sa fac sex o sa ejaculez repede? sau e bine sa ma mastrubez?

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu e bine sa faci asta.
In viziunea multora e bine, doarece creeaza placere.
Masturbatul poate duce la un fel de ciuperca sau ceva in genul, in unele cazuri.
O zi buna.

| drogh a răspuns:

Poate că ar trebui să te laşi de masturbare. Sunt multe superstiţii în legătură cu aşa ceva, dar nu ajută la nimic oricum.

| Mikhtarian a răspuns:

Da,oarecum depinde de tine.
Daca stii cum sa faci sex, preludiu etc
Vine mai greu, dar daca te duci direct sa o introduci, imediat sare big grin