| Inaemma a întrebat:

Este posibil ca dupa prima noapte de dragoste, desi nu trebuie, sa iti vina menstruatia? :-s

6 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Poate sa fie din cauza ca te-ai dezvirginat[unora le curge mai mult sange], sau poate sa iti vina menstruatia mai repede

| Lollipop_2029 a răspuns:

Mie mi-a tasnit pe gura... oare e normal:-s Mama mi-a zis ca e normal pentru ca asa a patit si ea...

| Inaemma explică:

Multumesc.incepusem sa ma sperii groaznic :-ss

| stephania a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa-mi tasneasca sangele pe gura prima data...

| milf a răspuns:

Si eu am patit la fel ca tinelaughing)). stai relax ca nu-i nimic.Ti-a "desfundat" tubul.

| Mihaeelllaa a răspuns:

Da, in unele cazuri.winking.