| nom a întrebat:

Este posibil ca sa iti vina menstruatia la termen, totul sa decurga normal(ca in celelalte luni-la cantitate ma refer)si de fapt sa fii insarcinata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Probabilitatea este extrem de mica, nici 1%.Da, au existat cazuri, exista inca.Cumpara cateva teste de sarcina si fa-le ca sa te linistesti.Mult noroc.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este posibil, dar este extrem de rar intalnit. Sansa este infima.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da in general astea sunt sarcini extrauterine, intr-adevar sunt in procentaj mic persoanele care pot avea o sarcina din asta, de multe ori daca ai putin timp nu iti apare nici la ecograf. sfatul meu este ca consulti un medic pentru ca testele nu sunt intotdeauna sigure. fundita?