| kalibraful a întrebat:

Este posibil ca unui baiat sa i se rupa ata si la 2 ani de la primul contact sexual?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este posibil. Frenul poate ramane integru toata viata sau se poate rupe oricand, la orice contact sexual.

3 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Ce memorie are ata aiaaaa...sa-si aminteasca ea de primul contact sexual dupa 2 ani, Doamneeee!laughing)

| Marius2011 a răspuns:

Uni mor cu ata nerupta. aia se poate rupe la primele contaacte sau la celelalte mai indelungate. nu e nici o problema

| Sebbyutzu25 a răspuns:

Depinde de organism i se poate rupe si in primul act sexual.