| Sara2 a întrebat:

Este posibil in momentul ejacularii sa se scurga sperma din prezervativ, iar prezervativul sa nu se rupa? adica a ramas intact, in schimb el avea la baza penisului un lichid alb, sunt ffff ingrijorata, am verificat prezervativul si nu era spart

2 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Daca nu era pus bine e posibil.

| eugem35 a răspuns:

Te intrebi si tu oare, vaginul se umezeste si apar tot felul de fluide, asa ca nu poate sa fie sperma, sau poate sa fie sperma, mare atentie tu trebuie sa-ti cunosti corpul cat de mult te umezesti