| Andry82273637 a întrebat:

Este târziu dacă la 14 ani încă n am avut nicio gagica?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, trebuia sa ai gagică de cand aveai 2 luni, ti ai ratat viata laughing bă nene cum sa fie tarziu daca la 14 ani nu ai gagică, nici nu esti la varsta la care sa iti dai întilniri, pune mîna pe carte ai scoală lasa fetele gagicile după 18 ani, nici o gagică nu se va uita la tine daca nu ai bani, iar la varsta ta clar nu esti de gagici.

| Violleta2022 a răspuns:

Baite, cC

La 14 anisori este imposibil sa ai gagica, ca tu esti inca copil mic, de scoala primara.
Asteapta sa mai cresti cativ ani si dupa 17-18 ani apar gagicile!

| FlocLocotenent a răspuns (pentru Violleta2022):

Am avut gagica la gradinita
raspuns eronat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru FlocLocotenent):

Mai copilas, la tine la tara oti numi si vaca gagica, dar in lumea normala, alea se manaca cu sex, ori la gradinita tu sugeai din biberon, neavand idee ca si aucm ce inseamna iubite, gagici, samd.

Du-et la scola si invata, la ca lanisorii astia trebuie sa iti completezi educatia si lasa fetitele in pace, ca nu se uita nici una la copii de scoala generala.

| peperonies a răspuns:

E tarziu dar daca te trezesti de dimineata maine o sa fie devreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mare problema ca nu ai gagica, iti vei gasi una!

| Paracetamol0lol a răspuns:

Este târziu asta e;(

| kGeorge a răspuns:

Mai ai timp. Inca nu esti copt, si nici ele la varsta asta nu sunt.

| Bogdanel27 a răspuns:

Așteaptă nu îți "strica" copilăria, du-te la fotbal joaca te aleargă, plimbate o să ai timp și de fete

| DeaconuCorina a răspuns:

Nu este târziu. Ai tot timpul înainte să ai o prietenă.

| Laibar_Nicu_1998 a răspuns:

Nu, nu este târziu dacă la 14 ani nu ai avut încă nicio prietenă. Fiecare persoană se dezvoltă în ritmul său și nu există o normă absolută pentru astfel de lucruri. În plus, este important să acorzi atenție creșterii personale, educației, hobby-urilor și altor aspecte ale vieții tale, nu doar relațiilor romantice.

Este important să nu te compari cu alții și să nu te simți presat de ceea ce fac alți tineri din jurul tău. În loc să te concentrezi pe faptul că nu ai avut încă o prietenă, încearcă să îți dezvolți abilitățile sociale și să îți faci prieteni, astfel încât să poți interacționa mai bine cu oamenii din jurul tău și să crești încrederea în tine. În cele din urmă, găsirea unei relații romantice este o experiență care vine natural și nu trebuie forțată sau simțită ca o obligație.