| Andry82273637 a întrebat:

Salut, am 14 ani și încă n-am avut nicio gagica, ar trebui sa-mi fac griji? Va rog, seriozitate!

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Si in general in viata nu trebuie sa te îngrijorezi ca nu ai o gagica, la momentul potrivit se gaseste o gagica pentru fiecare baiat.
Iar la 14 e prea devreme sa te gandesti la fete, eu zic sa te bagi pe fete de la 17 ani.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa-ti faci griji pentru altele, la varsta ta, nu pentru gagici.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate

| Violleta2022 a răspuns:

Pai la 14 anisori nici nu poti avea gagica, ca esti inca copil.
Gagicile apar dupa 17-18 ani, cand esti flacau mai mare!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este timpul să-ți faci griji ca nu ai o gagica. Ai tot timpul să-ți faci o gagica.

| LordCristobal a răspuns:

Eu am 23 de ani si nu am avut gagica pana acum si nu imi fac griji.
Si nici tu sa nu iti faci griji.

| cristinutafrumushikamea a răspuns:

N o sa te placa nimeni niciodata

| Andry82273637 explică:

Pai imi plac fetele.