| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat/barbat in stare de ebrietate capabil de relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
| Creiot a răspuns:

Depinde acum si cat de avansata e "starea" si daca nu are disfunctii erectile. In principiu DA este capabil, poate vei avea doar putin mai mult de munca la capitolul sculare... laughing ca de trezire nu poate fi vorba.

3 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cred ca da,sigur nu ti pot spune,nu am avut,, parte,, de asa ceva, multumesc lui Dumnezeu!
Dar cred ca da!
Pa!

| ionuutzuu a răspuns:

Oriunde, oricand draga. Romanii sunt cei mai talentati la bautura si sex.

| IloveCats a răspuns:

Mai greu, dar se poate