| xxx_1439 a întrebat:

Un baiat ejaculeaza mai repede atunci cind este in stare de ebrietate(are servite citeva sticle de bere) sau cind este intr-o stare normala?

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cand e treaz, dupa bere rezista mai mult dar isi ia somn mai repedehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| chakuza a răspuns:

Ejaculeaza mai repede cand e treaz, cand e beat nu mai simte la fel ca atunci cand e treaz.Cand e treaz constientizeaza situatia, cand e beat e altceva.Nu e bine sa fie chiar beat, 2-3 pahare e perfect si pentru fata si pentru baiat inainte de...

| Costică_6760 a răspuns:

Depinde dacă mai reușește să prindă o erecție.

| xxx_1439 explică:

Si este mare diferenta de timp in cazul ejacularii in cele 2 stari in care se afla?