| mikutzzza1000 a întrebat:

Este un baiat care sunt aproape sigura ca ma place, si eu il plac...credbig grinAzi cand am vorbit cu el, eram mai multi... a spus ca el nu "s-ar da " la o fata daca ea nu da nici un semn ca vrea si ea.Cum as putea sa'i dau de intales ca-l plac, in afara sa'i zambesc si chesti de genu pentru ca deja le-am facut si nu merg.Deci, ce as putea face?

5 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Tu trebuie sa gasesti un motiv pentru a face cunostinta cu el. O vorba dulce si apoi un mic sarut. Noroc sa ai!

| Ady93 a răspuns:

Ma gandesc ca ai putea sa il aduci pe ceva gen o banca, sa fiti numai voi doi, sa vorbiti si cand va mai obisnuiti un pic unu cu altu sa incerci sa te bagi in bratele lui, si sa ii zici ca il placi. Bafta!

| Andrei_2426 a răspuns:

Du-te langa el cand sta pe o banca, pleacatzi capu pe umaru lui, baga-l in seama mai mult ca de obicei, vb cu el cand sunteti singuri despre cea ce simti pentru el.

| Anonim951 a răspuns:

Apropiete cat mai mult de el iar cand simti nevoia ii spui ce simti pentru el, fii directa dar sa fie intre 4 ochiwinking bafta

| smash a răspuns:

Poi ce sa spun eu zic sa fi sincera cu el si sa ii spui ca iti place de el si il intrebi daca vrea sa se comb cu tine stiu ca nu ar trebui sa spui uh asta da daca el e mai timid nu vad de ce nu ai faceo sau daca santeti timizi amandoi discutati fata in fata singur multa bafta.