| DropDead666 a întrebat:

Este un baiat in liceu care stie kmi place de el de anul trecut.Ne-am urat amandoi la inceput, n-eam facut mult rau unu la altul(n-am fost impreuna); pana s-au potolit toate.Incepand de anul acesta de fiecare data cand ma vede se uita la mine insistent cu niste oki misteriosi.de parca ar vrea sa-mi spona ceva.si nu exista o zi in care sa nu se uite la mine, ba chiar cand are kef imi mai si zambeste.Este Shmeker.Am incerkt sa vb cu el dar nu se poate. daca e cineva in preajma lui, cum ar fi prieteni, amici incepe sa se dea mai mare decat este jimi zice multe lucruri nasoale cand este cu in jurul lor. dar fiind uneori singur nu este asa. aaaaa! odata am pus-o pe prietena mea sa-l intrebe km asa:"Ea:mha u dc te uiti la ea mereu? El:Yo ma uit mereu la ea?hee heelaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor" si nu stiu dc neaga lucrul acesta cand multi l-au vazut si mi-au spo.am incerkt sa ma informez din multe surse.si rasp meu ar fi ca mar place. dar sunt km nesigura.va rog sa ma ajutati. dati-mi cat mai multe rasp ca nu stiu ce sa mai fac ca ink il plac si tin foarte mult la elcryingcryingcrying

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Învaţă limba română şi apoi încearcă să vezi dacă-l placi sau nu.
"plac", "ink", "spo", "incerkt", "Yo", "oki", "Shmeker", "trecut", "pus-o", "km"(cu alt sens decât "kilometri"), "sunt",... Dumnezeule mare!
Tu ai făcut româna cu femeia de servici? Şi aia pariez că scrie mai bine!

| SeNyS a răspuns:

Complicata treaba, adevarat ce se spune ca cei ce se tachineaza se iubesc smug, ehh e mai plin de el si d'aia se comporta asa in prezenta prietenilor cu tine...Incearca sa'i fc si u jocul, de ex cand te priveste asa, zambeste'i si uh, sau fa'i cu ochiul... s. a. dar ast sa iti zic el daca vrea sau nu ceva cu tine. emy bine si frumos asa. Te pup si succes in dragoste big hug :*

| Catalion a răspuns:

Spunemi ceva? Tie iti place sa suferi? De ce iti place de un baiat care se poarta urat cu tine si care isi pune prietenii pe primul loc? Poate ca e adevarat ce se spune pana la urma. Adica ca fetete sunt atrase numai de baietii rai si nesimtiti.