| AnemonaP a întrebat:

Este un baiat in scoala la mine mai mare cu 2 ani si 2 clase, el sta prin apropiere cu mine, si la scoala cateodata cand ma vede se uita la mine luung, acasa adica prin parc prin asa, cand sunt cu pristenii se uita luung la mine, credeti ca ma place? dar nu are curajul sa o zica?

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Poate te place doar ca si fata sau ar vrea sa-ti fie prieten.Lucrul asta il afli doar daca vorbesti cu el.Nu face greseala sa-l ignori.pa

| alina_7878 a răspuns:

Popate i se pare ca esti draguta dar nu vei afla daca nu il intrebi...cred ca ar trebui sa faci cunostinta cu el cu ajutorul unui prieten comun, sau poate reusesti sa faci rost de id lui si sa vb pe mess apui sa iesiti in oras si chestii de astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

| SelenaGomezFan1 a răspuns:

Eu cred ca te place sau doar ca ii place cum arati nu stiu du-te si il intreaba de ce se uita asa la tine zii asa buna am tot observat ca ma privesti incontinu cand sunt prin apropiere de tine ce se intampla iti place de mine sau ce iti place cum arat? si daca raspunde nu zii asa dar atunci de ce te uiti la mine? si daca raspunde da imi place de tine zii ce vrei nu mai am ideii dar ideea principala e sa incerci sa vb cu el nu-ti vie rusine si mie mi s-a intamplat aceeasi chestie un baiat foarte dragut se uita incontinu la mine si l-am intrebat de ce ma priveste asa tot timpul si a zis ca ii place de mine eu am ramas socata dar i-am zis ca si mie imi place de el si totul a fost bine suntem impreuna de un an incearca si vezi cum o sa reactioneze cand il intrebi ce ti-am zis mai sus