| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat la mine in scoala care mereu cauta vorba cu mine...face glume si mai tot timpu' se uita la mine... odata mi-a spus ca sunt sexy, credeti ca m-a place?

3 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Daca incearca sa iti atraga atentia, te priveste, incearca sa gasesc ori ce subiect de discutie numai ca sa iti vorbeasca, atunci sigur te place.

daca ceea ce ti-am spus ti-a fost de ajutor, atunci nu uita de funda (panglica)

| EchipaGuessWho a răspuns:

Da te place + ca poate vrea sa faca sex cu tine.

| Gigel_busuioc_1996 a răspuns:

Daca ti-a zis ca esti sexy insemna ca te place si ca se uita la tine