| madalina_3699 a întrebat:

Buna TPU vreau sa va cer sfatul straight face mie imi place de un baiat si am auzit ca si lui ii place de mine dar el nu reactioneaza in nici un fel la scoala se uita mereu la mine adica cand ma uit spre el il vad ca se uita la mine... si eu as vrea sa fiu impreuna cu el dar el nu reactioneaza in nici un fel ina nu i-am spus nimic de treaba asta. voi ce credeti?

1 răspuns:
| lucianoxxl a răspuns:

In primul rand cine ti-a zis ca ii plc de tine (ii de incredere?) daca da atunci incearca sa te prefaci ca iti place de el si prefate ca esti sarcastica cu el si apropriete de el si o sa faca el primul pas(daca nu inteabal daca vrea sa fie cu tine, si nu o sa ai de pierdut)
P. S.: La mine o mers cu gagicameawinking