| TrixiLestrange a întrebat:

Este un baiat la mine in scoala pe care il plac cam de 2 ani jumate, de o luna s-a despartit de prietena lui si apoi am inceput sa vorbim, intr-o seara am vorbit la telefon pana la 4 dimineata, a zis ca vrea sa ne cunoastem mai bine, ieseam aproape in fiecare zi (si stiu sigur ca ii placea de mine pentru ca mi-a spus), si astazi s-a impacat cu fosta lui, si mi-a dat si block pe fb. Nu pot sa inteleg cum s-a intamplat asta. Pur si simplu a venit ca o lovitura sub centura si sunt total distrusa. Niciun mesaj nu imi vine sa-i mai trimit. Un sfat va rog, dau funda!

5 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Life is a ***!
Accepta lucrurile, cauta sa iti ocupi mintea cu altceva. Lasa-le asa sa mearga in cursul lor, nu interveni, nu poti face nici un bine.
Incearca sa vorbesti cu alti baieti, incearca sa placi pe altcineva.

Explicatie la ce s-a intamplat :
1. Ai fost folosita ca plan de rezerva.
2.Sau in cel mai rau caz poate a incercat sa o faca geloasa pe fosta vorbind cu tine si...acum s-au impacat.

Sorry!

| pinkystyleツ a răspuns:

Aratai ca nu iti pasa si fi indiferenta. Probabil a vorbit cu tine doar sa o faca geloasa pe fosta sau ca nu avea cu cine vorbi. Fi tare tine capu' sus si fa.ti un iubit

| neutrino a răspuns:

Crezi prea usor minciunele clasice ale unui baiat. Acesta a avut de ales si... a ales. Si tu, atunci cand vei fi in situatia de a alege, vei face la fel.