| BeTheBestAndFu*kTheRest a întrebat:

Este un motiv destul de bun sa imi parasesc prietenul doar pentru ca nu saruta asa cum ar trebui? In plus nu prea mai am incredere in el ca inainte pentru ca s-a dat la o prietena de'a mea nestiind ca este prietena cu mine... dar i-am mai dat o șansă. Acum simt ca mereu se întâmplă ceva cu el, ca poate ma inseala nu stiu
Tin un pic la el, nu mult
Ce ziceti? se merita sa mai ne pierdem timpul unul cu altul? straight face

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Daca nu vrei sa mai fiti impreuna gasesti orice motiv. Ca nu te saruta bine nu e un motiv, ii poti spune cum vrei sa te sarute.laughing deci NU. Are dreptate nony.
Dar fiin'ca s-a dat la prietena ta... se poate sa fie un motiv. Oricum banuiesc ca nu sunteti f mari (nu ca eu as fihee hee ) dar, cum am mai zis, cand vrei sa-l parasesti orice chestie marunta ti se pare un motiv bun sa-l lasi.
Daca crezi ca se da la alte fete sau il prinzi eu zic sa-l parasesti pentru ca:
Sunt baietii in lume
Sa-i aduni cu sacu'
Si frumos impachetati
Sa-i trimiti la dra*u.
Cat inca suntem tinere smug laughing

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ca nu saruta cum vrei tu nu e un motiv valabil sa ii dai papucii.
Daca nu te respecta pe tine si relatia pe care o aveti atunci fa-i pasaport!

nony
| nony a răspuns:

Daca il lasi pentru ca nu stie sa sarute bine ( tu fiind expertá, nu ) atunci ala care nu stie sa ti-o tragá bine, ce-i faci?
Hai ca nu sunt vulgar, asa vorbesc eu, ca porcu´?winking Sa zic vier? Nuu, cine stie ce o sa crezi.

| marsy a răspuns:

Nu merita sa iti pierzi timpul in zadar! Poate cineva care te va pretui cu adevarat iti va esi in cale.pff. ai destule motive sa-l lasi! nu-ti ajung degete probabil! pup

| Frogie a răspuns:

Asta e doar un motiv sa-l parasesti sa inteleg? Si cum adica nu saruta bine? Fiecare are felul lui de a saruta, acum daca tie nu`ti place e alta chestie. Vad ca nici tu nu stii ce vrei si nu esti destul de sigura pe tine asa ca nu prea stiu ce sfat sa-ti dau. Daca ai impresia ca te inseala, si chiar gasesti dovezi, atunci lasa`l. Motivul este chiar asta, nu trebuie sa-i dai mai multe explicatii!

| multimoak a răspuns:

Sa te desparti de cineva pentru ca nu face asa cum iti place tie sau ca nu are experienta necesara atunci ai da dovada de prostie si mult rasfat, ceea ce este detestat in societate.
Daca ai impresia ca te inseala nu cred ca este necesar sa te desparti de el pentru ca tu visezi noaptea si crezi ca ziua se intampla. Ai vreo dovada ca te inseala? Ti-a demonstrat el ca ink se mai da la altele de atunci de cand l-ai prins? Supune-l la un test! Pune o alta prietena de-a ta sa filtreze cu el si vei vedea rezultatulwinking

| karellen a răspuns:

Primul motiv, nu. Al doilea, cu siguranta.

Răspuns utilizator avertizat
| kristinutza a răspuns:

Nu este un motiv, poti fi tu cea care il va conduce(in sarutat) ))
In ce sens s-a dat? A avut relatsii? Pai de ce ar trebui sa te superi daca tie nici macar cum saruta nu-tsi place, sa nu mai vorbim de "relatsii".
Sorry! Bafta!

| sensibilosu a răspuns:

Cum adica nu xo bine? doar nu o face ca un caine...cred

| alice_2941 a răspuns:

Da-i papucii