| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo problema si ca fata si ca baiat daca te masturbezi o data pe zi?

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu este nici o problema

| darrio2007 a răspuns:

Are.Cu timpul o vei face de doua ori apoi de trei ori si apoi nu se stie.Cel mai bine e sa ai un partener.

| darrio2007 a răspuns:

Cine spune ca nu dauneaza, sigur o face si el.

| chazz a răspuns (pentru darrio2007):

Uita ca eu nu fac asta happy

| RainboyDash a răspuns:

N-are nimic

| YumiSukinanda a răspuns:

.....Cam cam da.

| chazz a răspuns:

Da!
1.in timp ai sa devii dependenta, ai sa te gandesti numai la asta, vei fii mai mereu excitata si iti vei pierde concentrarea la celalalte activitati ale zilei.
2.este un pacat foarte mare.

sper sa renunti la acest obicei nesanatos si care te duce la pierderea vietii eterne!
Numai bine!
Dumnezeu sa fie cu tine!

| Cosmin86 a răspuns (pentru chazz):

Ai baut gaz? Pierzi viata eterna de la masturbare?

Sincer, esti redus mintal?

| stefanutzstefan a răspuns (pentru chazz):

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| chazz a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu sunt redus mintal, doar am spus adevarul, eram sigur ca cineva va comenta la raspunsul meu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru chazz):

Poti sa argumentezi acel "adevar"? As vrea si eu o dovada stiintifica, ca nu mai suntem in evul mediu

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Nu

| slowswag a răspuns:

N-are nimic

| OliverArrow a răspuns:

Cele sapte pacate de moarte. De ce sunt numite asa?

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Nu ca ar fi vreo problema acum, dar in timp poate aparea dependenta.
Sustin sexul protejat si nu cel simulat.

| constantinescu98 a răspuns:

N-are nimic!