| anonim_4396 a întrebat:

Esti lesbiana?, Ai avut aventuri cu lesbiene, sau bi?

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sunt bi. Am avut cateva experiente sexuale cu femei si o incercare (esuata) de relatie.

| Ania5smil a răspuns (pentru psiholoaga):

Si eu vreau sa am

| yanny`s a răspuns:

Inca nu, dar mi-ar place sa ies cu fetetongue

| ellene a răspuns:

Oh nu. Si nici nu cred ca o sa am vreodata.

| laura2307 a răspuns (pentru ellene):

Atunci de ce raspunzi? nu iti dai seama ca nu vrea sa stie de tine in mod special? vrea sa stie despre cei care se incadreaza in categoria enuntata de intrebarea ei...

| yubireeterna a răspuns:

Da sunt lesbiana! am o relatie cu iubita mea de 4 luni! suntem fericite impreuna ne iubim si speram sa fim toata viata impreuna! vrem sa ne mutam impreuna si sa avem copii! pw papa

| yubireeterna a răspuns:

Da sunt lesbo! am o relatie cu iubita mea cu care sunt impreuna de 4 luni!

| personaljesus a răspuns:

Am sarutat 2 fete big grin da nu st nici lesbi nici bibig grin

| Cryzy a răspuns:

Da.Am avut o relatie care s-a incheiat prost cu o fata in trecut. Momentan am prietena si suntem foarte fericite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fata si as vrea sa ma sarut cu o fata sau mai multe dar nu ma baga nimeni an seama. Ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am avut.Am avut niste aventuri foarte frumoase.In sala de clasa si pe malul lacului.Foarte tare! Sa iubesti fete e ceva... SUPERB!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place o fata in mod special de aprox. 2 ani dar nu am avut curaj sa i spun... M-am mai sarutat cu fete si e destul de ok.

| richbitch a răspuns:

M-am sarutat cu cateva fete.

| ali_9828 a răspuns:

Sunt lesbi, si m-am sarutat cu cateva fete pana acum.

| La La la Star a răspuns:

Eu sunt lesbi tongue... vrea careva o combinatie?tongue

| alinalinalaina a răspuns (pentru La La la Star):

Da eu lasa-mi idul tau:X:X

| iusty580 a răspuns:

Nu, dar as vrea sa ma excit cu o fata laughing