| RAY a întrebat:

Esti urat/a nu ai avut niciodata un prieten/a,ai fost mereu respins de sexul opus? Esti frustrat sexual? Raspunde cu da daca esti, sa se abtina aia cu sufletul de la comentări

22 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu am complexe în ceea ce privește aspectul fizic.
Nu am avut vreodată un prieten, asta pentru că nu am întâlnit pe cineva potrivit.

| RAY explică:

Sa raspunde aia cate sunt in situația asta

| RAY explică:

Ce raspunsuri aberante

| Catrice a răspuns:

Sufletul conteaza, nu fizicul.
Degeaba ești frumos dacă ești prosthee hee

| RAY explică (pentru Catrice):

De asta tocilari sunt virgini

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

I-ai testat tu pe toți?
Aveam colegi tocilari în școală care aveau relație.

| RAY explică (pentru Catrice):

Ca erau draguti, frumosi

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Da exact, feti frumoși laughing

| RAY explică (pentru Catrice):

Tu esti o masina de produs minciuni

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Dacă asta îmi era meseria, acum cerșeam prin țări străine.

| Emma30555 a răspuns:

Stiu băieți fizic mai nasol după gusturile mele dar care au prietene. Eu te consider fizic ok dar nu mi ar plăcea un prieten care nu prea are viata sociala, nu prea ii place sa iasă din casa, nu prea cunoaște școala vieții

| RAY explică (pentru Emma30555):

De ce ai raspund?

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Am crezut ca poate te ajut fiindcă mereu spui lucrurile astea și încerc sa dau un răspuns care sa ți dea și alte idei. Ma gândeam ca întrebi asta fiindca te pui cumva în locul lor. Nu răspund ca să te irit.

| Justme1997 a răspuns:

Da la toate în afară de urâtă

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Tu personal cum te vezi? Căci din câte am observat tu cam pui accent pe aspectul fizic și din această cauză ești singur.Pentru tine femeia este doar un "ambalaj" frumos? De ce ai avea nevoie de cineva în viața ta? Doar pentru sex? Cât timp nu cauți să îi cucerești inima, sufletul și întâi să descoperi ce este în mintea ei nu vei găsii adevărata dragoste ci doar persoane asemenea ție.

| RAY explică (pentru JOHNtheADVISOR):

De ce ai răspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa zic ca sunt urat, observ fetele cum fac contact vizual cu mine pe strada, unele chiar intorc capul.
Problema mea e ca sunt foarte anxios, cred ca sugar de anxietate sociala, plus adaug timiditatea.
Am zile cand simt ca pot agata orice femeie si am zile opuse. laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De ce ai raspuns?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sfatul meu este să te duci la terapeut pentru anxietate socială generală, altfel trece peste 20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încă nu am iubită, nu am avut niciodată, voi începe să cunosc mai multe fete în viitor, trebuie să fiu optimist, doar nu-i problemă de război.
Ca și aspect fizic nu sunt briliant, ba chiar puțin urâțel, dar după cum am mai spus, nu-i problemă de război.
Mă voi lăsa pe mâna lui Dumnezeu, dacă vrea El voi găsi o fată sociabilă, delicată, afectivă și asertivă.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De ce ai raspuns aaaa

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pentru că tu ai întrebat.