| cristina_4037 a întrebat:

Voi ce intelegeti prin cuvantul frustrat? Adica,... spre ex...(intamplare reala) rolling on the floor, m-a plcut un baiat, se purta foarte bine cu mine pana cand l-am refuzat, de atunci tot timpul ma comenta, statea cu ochii pe mine de fiecare data, si ma afcea fitoasa, arfista si tot asa, tuturor ma vorbea de rau...mai tarziu aflu ca a mai placut o fata care tot asa l-a refuzat si se poarta urat cu ea. Si alaltaieri l-a refuzat din nou o fata si...gaseste orice pretext sa o enerveze...baiatul nu este urat, dar are un mod foarte ciudat de a se face placut, nu stiu cum sa explic, adica nu va ganditi k a fost respins ca e gras, urat, sau eu stiu... din contra,... dar, pur si simplu cele 3 aveau prieten sau placeau pe altcinava...pana la urma, eu il consider frustrat >sexual...big grin...:"...pentru ca, de fiecare data cand are ocazia vb de astfel de lucruri, si s-a plans recent ca nu a facut-o de nu stiu cand...deci...big grin...laughing. Pup

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai lua contactul cu omul ala. are problemele lui, daca tu l`ai refuzat, la fel ca si cellalte fete, a fost alegerea ta. o propunere poate avea raspuns DA sau NU.

pacat, daca spui ca nu`i nasol la fizic. de obicei oamenii care au un chip placut au ceva probleme la capatana.
iar pentru ca s`a plans ca n`a mai facut`o de nu stiu cat timp, e cam fraierel. pentru ca in primul rand n`ar trebui sa spuna asta unei fete, [doar daca sunt best friends, ceea ce nu cred ca`i in cazul tau], iar in al doilea rand asta cred ca este o lauda nefondata. bat un pariu ca e virgin si s`a saturat de mainile lui.

te pup. Dot.

2 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Daa.cam asa pare la prima vedere. Dar totusi cred ca este ¨frustrat social¨. Poate ca a primit foarte multe refuzuri din partea la fete.sau pur si simplu asa este el.mai ciudat.
Sa incerce cineva sa-i spuna ca nu prea se poarta normal, si ca felul lui de a fi respinge, nu atrage...
Poate ca este si virgin, asta ar mai fi o cauza laughing

| cristina_4037 explică:

Are 22 de ani...