| anonim_4396 a întrebat:

Esti virgin/virgina? Daca nu atunci la ce virsta ai inceput viata sexuala? Dar va rog scrieti ce virsta aveti la moment si sexul.

Răspuns Câştigător
| mariobros a răspuns:

Sunteti culmea fratilor! chiar trebuie sa ne destainuim absolut tot despre viata noastra pe un site de socializare? sincer, nu va inteleg; lucruri de genul acesta sunt de pastrat in sufletul fiecaruia, nu impartite cu toata lumea, da ma rog poate am ramas eu in urma si gandesc inapoia timpului meu. Si intrebarea mai vine si de la un utilizator anonim, care are pretentia sa ne cunoasca intimitatile.

27 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ha, ha-fetele nu raspund ca se rusineaza...

| Malvina24 a răspuns:

La 17 ani mi-am inceput viata sexuala cu persoana pe care o iubesc! acum am 18 ani!(sunt fata)

| carminaburana43 a răspuns:

Acum deja la 47 de ani nu.Viata sexuala oricit de ciudata s-ar parea am inceput la 28 de ani dupa ce m-am maritat.Nu de altceva dar mi-a fost f frica si am vrut ca baiatul visurilor mele cu care ma marit sa ma aprecieze si sa ma iubeasca pentru acest lucru foarte mult. Dar nu am cistigat mare brinza. Ce am cistigat sunt doi copii frumosi, in rest nimic.De ce e un alt subiect nu se incadreaza aici.

| valThina a răspuns:

La 17 ani si 4 luni aproape.acum am 17 ani si 9 luni big grin (fata)

| Ea12345 a răspuns:

16, aproape 17.nu mi-am inceput inca viata sexuala, si st mandra de astahappy

| MisterKat a răspuns:

Ce intrebare laughing

| LaMisto a răspuns:

Ok se pare ca dintre fete am inceput cel mai devremelaughing)la 16 ani si ceva, acum am 19. dupa cum zice MissPsychoPanda cred ca am luat decizia cu alte organe.glumesc.laughingatunci a fost momentul potrivit pentru mine

| dyddyyyx18 a răspuns:

Am 17 ani si sunt virginabatting eyelashes
tu?

| unu a răspuns:

@MissPsychoPanda: nu te mai umfla in pene atat pentru ca tot cu alte organe ai gandit si la 20 de ani, altminteri nu mai faceai deloc. De ce nu avea rost sa mai astepti (eventual pana la menopauza, daca tot te lauzi ca nu gandesti cu "alte organe")?

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a răspuns:

Bai sa-mi trag palmelaughingrolling on the floor
esti anonim si vrei sa stii cand mi-am tras. o prima data?rolling on the floor
aham ah aham : sunt virginahappysurpriseeeeeeeeeeeeee
acum zi. mi cu ce te ajutalaughingca mor de curiozitate(glumesc, nu mor)

| oky a răspuns:

14 ani.

| ////////////// a răspuns:

La opspe ani...

| RainDrop a răspuns:

La 20 de ani am facut prima data sex, si acum am 22

| sergiu a răspuns:

La 18 ani mi s-a dus virginitatea big grin

| Bucuriedeculori a răspuns:

16 ani. virginasmug

| deejayra a răspuns:

16 ani, virgin...multumit?

| OnWeed a răspuns:

15 ani, sunt virgin...cu ce te ajuta ca acum sti asta?

| Alinutza_8819 a răspuns:

AM 18 ani, virgina(fata)tongue

| sunshine13 a răspuns:

16 virgina (fata)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am inceput viata sexuala la 20 de ani, cand am simtit ca este momentul potrivit; am preferat sa nu ma grabesc, insa nici nu avea rost sa astept prea mult, din moment ce atunci ma simteam suficent de pregatita psihic si fizic. Si in mine au "saltat" hormonii la varste mai mici, dar acum ma bucur ca am decizia cu capul, nu cu alte organe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar esti cumva peste?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai sunt virgina.Am facut-o la 15 ani(acum am 16); j sunt fata; aaa... j ink ceva:cu c te incalzeste p tine sa stii cu cine mi-am traso yop; poate vrei sa te iei dupa parerile noastre; eu zic sa nu faci ca mine; m-am dezvirginat la 15 ani si nu sunt mandra de mine(nu sunt insarcinata si nici nu am fost, din fericire). Pur si simplu, m-am lasat influentata de fetele din clasa mea.Deci yop mi-am traso doar ca sa scap d virginitate sau km asa ceva; ma rog; de ex. aseara am faquto cu bithu meu; da ma rog; sfatu' meu este sa te dezvirginezi cand te simti pregatita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Am 30 ani.Sunt femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu mai sunt virgin de la 14 aniwinking voi virgine la 18 ani LoooooooL

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 12 ani mi-am inceput viata sexuala acu cateva saptamana si nu regret el are 17 ani si la 2 zile max neo tragem

| java a răspuns:

La 18.acum 22happy B