| iuliana40 a întrebat:

Eu acum 4 ani m-am mutat pe ostrada si nacolo e unu care ii place de mine si asta mi-a scris poezii si o poveste. Apoi mi-a spus ca haide fi si tu cu el si eu din mila sunt cu el. Iam explicat si lui Sentimental Rosu(porecla lui R.)Asa ca vreau sa scap de asat cu care sunt in relatie cu el din mila.
Eu ce sa-i spun? Dar nu mreau sal ranesc.DEci cce sa fac ca sa nu-l ranesc dar si sa ma lase in pace asta nu ma lasa nici sa respir.

5 răspunsuri:
| LifeIsAJoke a răspuns:

Refuza-l si gata nu ai cums a nu ranesti o persoana cand te desparti de ea spune-i ca ai nevoie de ceva timp liber de o pauza si vezi ce zice.

| Marius21George a răspuns:

Ahhh cat ma abtin...sa nu te spurc laughing)Mai plodule,daca nu iti placea de el tu esti singura vinovata pentru ca el va suferi (pentru ca ai acceptat sa fii cu el)Un sfat ar trebuie sa il iei frumos deoparte sa ii spui asa:,,Mai baiatule nu imi place de tine, hai sa terminam, si fiecare isi vede de viata lui".Nu te lua dupa astia de pe aicilaughing)))Cum sa te porti urat cu o persoana care te iubeste.Incearca mai bine sa il faci sa inteleaga si sa ramaneti prieteni buni.In ziua de azi este nevoie de prieteni adevarati! Hai succes!

| Alis_5793 a răspuns:

Spune-i ca nu mai vrei sa fi cu el. Spune-i ca nu esti destul de buna pentru el si ca ii dai niste iduri de fete cu care s-ar putea pune el pe bune.

| claudiuclaus123 a răspuns:

Poarta-te urat cu el si iti va da papuci singur a si nu uita daca ai ocazia sal faci gelos fal si vei scapa de elwinking

| c4t4lin a răspuns:

Vai draga da ce milostiva si inimoasa esti :-&