| Tooooo a întrebat:

Imi place de un baiat imi placea si anul trecut dar mai putin acum imi place cu adevarat si nu stiu daca si lui dar imi pune mana pe dupa cap astazi nu ma lasa un coleg in pace m`am ascuns in spatele lui mi-a luat apararea si am scris pe caietul unei colege numele ei si ea mii`a zis ca dc i-am scris si am scris pe o foaie scria te iubesc? si eu dato la un coleg sa o arunce si ala eu aratato baiatului de care imi place si i-am explicat dar imi era rusine dar noa mo intrebat un coleg de`al lui de cine imi place din scoala si am zis de un coleg de`al tau si apoi baiatul de care imi place m`a intrebat tie iti place de mine nu puteam sa ii spun da i-am spus poate si cand vb cu mine sta prea aproape de mine nu ma lasa nici sa respir acum nu o mai apucat sa mai imi puna intrebari dar luni o sa imi mai puna ajutati`ma ca sa fac ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| georgiana14 a răspuns:

Inseamna ca te place arata-i limbajull trupului, du-te la el si filtreaza, apoi raspunde-i la intrebari si nu fii timida lasa-l sa te ia in brate, continua tot asa cum iti zic eu si pana vinseri esti cu el :X succes! funda?

| larisa_4510 a răspuns:

El te place! pune-i intrebarea asta: Tie de cine iti place din clasa? zi prima litera si ultima a numelei! si il mai intrebi cate litere are numele acelei persoane! si daca e la fel k numele tau inseamna k te place. Funditssa? Te rog!